Tornooi/Interclub

KLTC Dubbel Tornooi

Matchen dubbel Heren :

  1. Leemans Didier/Leemans Mathias (50pt) – Genoe Luk/Genoe Mathias (45pt). Uitslag 6-3 6-2
  2. Thaens Arno/Duchesne Jean-Claude (10pt) – Bogaert Boris/Vandendael Stephane (10pt). Uitslag 6-4 6-4
  3. Van Becelaere Patrick/Van Rickstal Filip (40pt) – Feys Johan/Bossaer Philip (10pt). Uitslag 6-0 6-1
  4. Pardon Stefaan/Vermeulen Joris (25pt) – Thaens Maarten/Van Den Broucke Thomas (45pt). Uitslag 1-6 2-6
  5. 1/2 Finale: Leemans Didier/Leemans Mathias (50pt) – Thaens Arno/Duchesne Jean-Claude (10pt) Uitslag 6-0 6-0
  6. 1/2 Finale: Van Becelaere Patrick/Van Rickstal Filip (40pt)  – Thaens Maarten/Van Den Broucke Thomas (45pt) Uitslag 2-6 3-6
  7. Finale: Leemans Didier/Leemans Mathias (50pt) – Thaens Maarten/Van Den Broucke Thomas (45pt)

Matchen Dubbel Dames:

  1. Doll Rien/Davidts Lieve (20pt) – Magits Lien/Hublou Wencke (10pt). Uitslag 6-4 6-2
  2. Van Roy Lus/Van Litsenborg Jul (10pt) -Vandenbergh Brigitte/Vander Borght Rita (15pt). Uitslag 2-6 3-6
  3. Finale: Doll Rien/Davidts Lieve (20pt) – Vandenbergh Brigitte/Vander Borght Rita (15pt)

Matchen Dubbel Gemengd:

  1. Vandenbergh Brigitte/Leemans Didier (20pt) – Verbeek Luc/Van Litsenborg Jul (10pt). Uitslag 6-2 6-2
  2. Vandenbergh Brigitte/Leemans Didier (20pt) – Van Roy Lus/Thaens Arno (10pt). Uitslag 6-2 6-1
  3. Van Roy Lus/Thaens Arno (10pt) – Verbeek Luc/Van Litsenborg Jul (10pt).
  4. Finale: Vandenbergh Brigitte/Leemans Didier (20pt) – Reeksnummer 2.

 

Interclub

Tijdens het seizoen 2017 hebben we verschillende ploegen ingeschreven in de reeksen van de Officiële Interclub en van de Leuvense Interclub.

Matchen officiële interclub:

Dames 7 – 14u

  • za 22/04: Bierbeekse Tennisclub – KLTC (uitslag 2-4)
  • za 06/05: KLTC – H.T.C. Oranje Internationaal (uitslag 6-0)
  • za 13/05: T.C Machelen Diegem – KLTC (uitslag 3-3)
  • za 20/05: KLTC – T.C. Lovanium (uitslag 5-1)
  • 1/8 Finale : SDI – KLTC (uitslag 5-1)

Heren 4 – 10u  (4 spelers)

  • zo 30/04: KLTC – Iris Kessel Lo (uitslag 3-3)
  • zo 07/05: T.C. Kasteel van Ham – KLTC (uitslag 4-2)
  • zo 21/05: KLTC – Park tennisclub Vilvoorde (uitslag 3-3)
  • zo 28/05: T.C. Heidepark – KLTC (uitslag 2-4)

Dubbel Heren 60 2 – 14u

  • do 04/05: Park tennisclub Vilvoorde – KLTC (uitslag 4-0)
  • do 18/05: KLTC – Tenza (uitslag 1-3)
  • do 01/06: T.C. Het Zeen Sterrebeek – KLTC (uitslag 4-0)
  • do 08/06: KLTC – T.C. Machelen Diegem (uitslag 0-4)

UJ11 3 (Jeugd) – 9.30u 

  • za 22/04: KLTC – T.C. Lovanium (uitslag 0-3)
  • za 29/04: KLTC – T.K. De Berken (uitslag 0-3)
  • za 06/05: Tenza Wezemaal – KLTC (uitslag 1-2)
  • za 13/05: KLTC – Iris Kessel Lo (uitslag 2-1)
  • za 20/05: T.C. Panorama – KLTC (uitslag 3-0)

Matchen Leuvense Interclub:

Dames 2 – 14u

  • zo 14/05: KLTC – Kasteel Van Ham (uitslag 1-2)
  • zo 21/05: Kasteel Van Ham – KLTC (uitslag 1-2)
  • Finale : KLTC – Kasteel Van Ham (uitslag 2-1)

Heren + 50 – 14u

  • zo 23/04: KLTC – Meerdaal (uitslag 2-1)
  • zo 30/04: Kasteel Van Ham – KLTC (uitslag 1-2)
  • zo 07/05: Tildonk – KLTC (uitslag 1-2)
  • zo 14/05: Wezemaal – KLTC (18u) (uitslag 2-1)
  • zo 21/05: KLTC – De Zeype (uitslag 3-0)
  • 1/2 Finale: KLTC – De Zeype (uitslag 3-0)
  • Finale: KLTC – Meerdaal (uitslag 1-2)

Dubbel Gemengd 3 – 19u

  • vr 21/04: Iris – KLTC (20u) (uitslag 2-1)
  • vr 28/04: KLTC – De Vloer B (uitslag 3-0)
  • vr 12/05: Leliehof B – KLTC (20u) (uitslag 0-3)
  • vr 19/05: KLTC – Wezemaal A (uitslag 0-3)
  • 1/8 Finale: Grandslam Tienen – KLTC (uitslag 3-0)

Voor de resultaten kan u kijken op de website van Tennis Vlaanderen (www.tennisvlaanderen.be) en van de Leuvense Interclub (www.leuvense-interclub.be).